Novosti i obaveštenja [RS]
[RS]24.6.2024.
Većina studenata se odlučila da polaže naredne nedelje. Raspored će biti objavljen ovih dana.
Za studente koji žele da polažu ove nedelje, termin je sreda 26. jul u 9:45 u nekoj od učionica u objektu SN, verovatno N225 ili neka od učionica N15x.
[RS]23.6.2024.
Na pismenom delu ispita iz Razvoja softvera u ispitnom roku Jun1/2024 ostvareni su sledeći rezultati:
Indeks Ime i prezime Proj.Zad Teo Pism. Uk. Grupa ------------------------------------------------------------------- 45/2020 Zečević Aleksandar 40 23 16 39 79 26/2020 Andrić Boško 36 23 11 34 70 127/2020 Cvetković Anja 25 23 11 34 59 275/2019 Ogrenjac Filip 33 18 15 33 66 179/2017 Jokanović Uroš 32 21 10 31 63 357/2022 Petronijević Kristijan 35 20 11 31 66 130/2019 Nestorović Ivana 33 16 14 30 63 84/2020 Milovanović Željko 34 20 7 27 61 288/2019 Lazović Jelena 32 15 12 27 59 62/2020 Lazović Lazar 25 16 10 26 51 74/2019 Mijačić Dunja 30 15 11 26 56 422/2019 Jordanov Angelina 33 17 9 26 59 400/2021 Nikolić Radenko 32 17 9 26 58 205/2020 Jovanović Anđela 36 14 11 25 61 260/2016 Stamenić Dimitrije 25 13 11 24 49 167/2019 Nešković Ivana 26 13 11 24 50 29/2020 Gogić Ivan 40 12 12 24 64 147/2018 Stajić Anđela 26 12 12 24 50 404/2021 Stanković Anka 37 12 12 24 61 35/2017 Grujičić Marija 36 15 9 24 60 231/2019 Čolić Anja 33 13 10 23 56 182/2019 Samardžić Luka 28 13 10 23 51 267/2019 Đorđević Iva 33 12 10 22 55 228/2019 Zolotarev Igor 30 13 9 22 52 104/2020 Paunović Marko 36 13 8 21 57 82/2019 Stamatović Tamara 31 12 9 21 52 ------------------------------------------------------------------ 255/2019 Aksentijević Đorđe 27 11 15 26 53 325/2019 Mirčić Dušan 29 11 14 25 54 139/2019 Jevtović Simona 29 9 12 21 50 84/2019 Petrović Sandra 33 10 11 21 54 365/2019 Ivanović Jelena 25 10 11 21 46 28/2020 Kerkoč Stefan 37 10 10 20 57 89/2019 Ivaneža Ivana 31 11 9 20 51 193/2018 Maksimović Jelena 26 10 9 19 45 95/2018 Delić Nikola 34 13 5 18 52 190/2019 Radivojević Milica 36 11 7 18 54 391/2021 Stankov Minja 36 9 9 18 54 88/2017 Janković Ognjen 32 10 7 17 49 159/2020 Blagojević Nataša 25 9 8 17 42 82/2020 Filipović Mihaela 31 10 6 16 47 56/2020 Divljaković Nemanja 32 10 6 16 48 137/2020 Baranin Tamara 32 9 6 15 47 387/2021 Kalinić Sara 36 7 8 15 51 108/2019 Pantić Ivana 27 0 15 15 42 165/2018 Kecić Lucija 39 9 5 14 53 225/2017 Zorić Darko 37 13 0 13 50 378/2020 Marinković Đorđe 28 10 0 10 38 87/2016 Živković Mihajlo 25 7 3 10 35 107/2019 Ranković Lazar 33 7 3 10 43 138/2019 Panić Vojkan 30 4 5 9 39 162/2020 Ponjavić Pavle 34 9 0 9 43 188/2020 Gavrilović Jelisaveta 36 8 0 8 44 44/2018 Kostur Aleksa 37 0 0 0 37 227/2017 Jovanović Anita 27 0 0 0 27 91/2020 Ršumović Nemanja 31 0 0 0 31
Usmeni deo ispita će biti organizovan u više termina, tokom naredne dve nedelje. Raspored će biti istaknut uskoro na istom mestu.
Mole se studenti koji žele da usmeni deo ispita bude u periodu od 1. do 5. jula (a ne u periodu od 25. do 28. juna) da se jave nastavniku imejlom.
15.6.2024.
Zbog drugih (fakultetskih) obaveza, usmeni ispiti neće biti održani pre ponedeljka 24. juna. U toj nedelji (24-30. juna) će biti zakazan bar jedan termin. Plan je da se ostali termini organizuju zaključno sa 5. ili 6. julom. Svi usmeni delovi ispita u ispitnom roku jun/1 mogu da se odlažu za jun/2.
[RS]16.2.2024.
Na pismenom delu ispita iz Razvoja softvera u ispitnom roku Jan2/2024 ostvareni su sledeći rezultati:
Indeks Ime i prezime Proj.Zad Teo Pism. Uk. Grupa ------------------------------------------------------------------- 95/2020 Mihajlović Ana 32 23 14 37 69 1 15/2020 Grujčić Marko 40 20 16 36 76 2 188/2019 Ristić Marija 34 18 16 34 68 3 143/2019 Čitlučanin Iva 29 21 13 34 63 4 123/2020 Nikitović Marko 35 16 16 32 67 5 66/2019 Stefanović Vuk 30 17 14 31 61 6 108/2020 Obrenović Miloš 33 19 12 31 64 7 43/2020 Nedeljković Emilija 36 19 12 31 67 8 79/2020 Radosavljević Marko 36 19 12 31 67 9 39/2019 Petrović Dimitrije 34 21 10 31 65 10 175/2020 Šopalović Milica 34 16 14 30 64 11 222/2020 Vasiljević Anđelija 25 17 13 30 55 12 122/2018 Eremija Darija 37 20 10 30 67 13 91/2019 Kop Dejana 33 22 8 30 63 14 26/2020 Andrić Boško 36 20 9 29 65 15 69/2019 Stojanović Nikola 31 21 8 29 60 16 238/2019 Rančić Luna 34 17 11 28 62 1 81/2019 Nikić Viktor 30 18 10 28 58 2 139/2020 Mladenović Aleksandar 35 19 9 28 63 3 312/2019 Marković Vukašin 39 14 13 27 66 4 399/2021 Strugar Veljko 37 16 11 27 64 5 42/2020 Grbić Daniil 40 18 9 27 67 6 176/2018 Kozoderović Aleksa 40 20 7 27 67 7 57/2019 Marković Dimitrije 31 15 11 26 57 8 167/2016 Srećković Matija 37 21 5 26 63 9 36/2019 Kračunović Lazar 33 13 11 24 57 10 29/2020 Gogić Ivan 40 20 4 24 64 11 124/2020 Nikolić Stefan 27 16 7 23 50 12 224/2019 Dačković Lazar 30 19 4 23 53 13 63/2019 Papović Marija 26 12 10 22 48 14 287/2019 Dušanić Pavle 32 17 5 22 54 15 31/2019 Kastratović Vladimir 36 17 5 22 58 16 218/2019 Bura Luka 32 12 9 21 53 1 352/2020 Popović Stevan 35 12 9 21 56 2 28/2020 Kerkoč Stefan 37 13 8 21 58 3 117/2018 Jakovljević Mila 40 13 7 20 60 4 179/2017 Jokanović Uroš 32 17 3 20 52 5 443/2019 Magenhajm Petar 34 17 3 20 54 6 73/2019 Pešić Relja 32 13 7 20 52 7 ------------------------------------------------------------------- 227/2017 Jovanović Anita 27 10 15 25 52 357/2022 Petronijević Kristijan 35 10 14 24 59 139/2019 Jevtović Simona 29 10 11 21 50 391/2021 Stankov Minja 36 9 11 20 56 365/2020 Đorđević Predrag 31 11 9 20 51 130/2019 Nestorović Ivana 33 9 10 19 52 162/2020 Ponjavić Pavle 34 10 9 19 53 193/2018 Maksimović Jelena 26 10 9 19 45 56/2020 Divljaković Nemanja 32 10 9 19 51 137/2020 Baranin Tamara 32 13 6 19 51 181/2018 Mladenović Dragan 0 8 10 18 18 87/2016 Živković Mihajlo 25 12 6 18 43 147/2018 Stajić Anđela 26 13 5 18 44 62/2020 Lazović Lazar 25 13 5 18 43 182/2019 Samardžić Luka 28 9 8 17 45 200/2018 Vučinić Ana 35 10 7 17 52 165/2018 Kecić Lucija 39 12 5 17 56 167/2019 Nešković Ivana 26 10 6 16 42 205/2020 Jovanović Anđela 36 10 5 15 51 88/2017 Janković Ognjen 32 10 5 15 47 257/2019 Grbović Katarina 32 8 5 13 45 404/2021 Stanković Anka 37 12 0 12 49 325/2019 Mirčić Dušan 29 7 3 10 39 241/2019 Todorović Todor 37 0 8 8 45 35/2017 Grujičić Marija 36 3 5 8 44 44/2018 Kostur Aleksa 37 7 0 7 44 255/2019 Aksentijević Đorđe 27 0 0 0 27 82/2020 Filipović Mihaela 31 0 0 0 31
Iz prethodnog isp.roka (mora da se prijavi ispit u Jan2):
Indeks Ime i prezime Proj.Zad Teo Pism. Uk. Grupa ------------------------------------------------------------------- 70/2020 Kandić Igor 40 22 14 36 76 7 32/2020 Jovanović Mileta 32 20 15 35 67 8 73/2020 Stojadinović Bogdan 37 21 13 34 71 9 163/2019 Prodan Veljko 39 20 14 34 73 10 271/2020 Marić Đorđe 36 21 11 32 68 11 150/2019 Labović Aleksandra 31 19 13 32 63 12 34/2020 Cucić Maša 36 18 12 30 66 13 65/2019 Vranić Dimitrije 39 17 13 30 69 14 200/2020 Cvijić Lazar 36 15 15 30 66 15 171/2020 Stanković Matija 35 18 11 29 64 16 160/2019 Milenković Maja 39 17 12 29 68 1 169/2020 Arambašić Luka 34 16 11 27 61 2 152/2019 Pajić Igor 31 20 6 26 57 3 197/2019 Vučković Ivana 26 14 12 26 52 4 2/2020 Grbić Branko 40 20 5 25 65 5 120/2020 Mlađenović Anđela 32 13 12 25 57 6 95/2018 Delić Nikola 34 13 11 24 58 7 350/2020 Mitrović Stefan 37 13 11 24 61 8 131/2020 Petrović Marko 37 22 0 22 59 9 180/2019 Parandilović Pavle 31 17 5 22 53 10 336/2018 Jovanović Filip 35 17 4 21 56 11 120/2019 Vukotić Luka 32 15 6 21 53 12 168/2018 Rangl Andrija 36 14 6 20 56 13 356/2022 Knežević Ana 34 13 7 20 54 14
Usmeni deo ispita će biti organizovan u više termina, tokom naredne nedelje. Raspored će biti istaknut uskoro na istom mestu.
Usmeni deo ispita će se održati u učionici SN225 (ili nekoj drugoj učionici u objektu SN) prema sledećem rasporedu:
- grupa 1 - utorak 20.2. od 10:10
- grupa 2 - utorak 20.2. od 11:30
- grupa 3 - utorak 20.2. od 12:10
- grupa 4 - sreda 21.2. od 10:10
- grupa 5 - sreda 21.2. od 11:30
- grupa 6 - sreda 21.2. od 12:10
- grupa 7 - četvrtak 22.2. od 9:30
- grupa 8 - četvrtak 22.2. od 10:10
- grupa 9 - četvrtak 22.2. od 10:50
- grupa 10 - četvrtak 22.2.od 11:30
- grupa 11 - četvrtak 22.2. od 12:10
- grupa 12 - utorak 27.2. od 9:30
- grupa 13 - utorak 27.2. od 10:10
- grupa 14 - utorak 27.2. od 10:50
- grupa 15 - utorak 27.2. od 11:30
- grupa 16 - utorak 27.2. od 12:10
P.S. U žurbi da što pre istaknem rezultate, koji su nestrpljivo očekivani, napravio sam nekoliko grešaka, koje su naknadno korigovane. Izvinjavam se zbog toga.
[RS]1.2.2024.
Spisak rezultata je dopunjen rasporedom polaganja usmenog dela ispita.
[RS]29.1.2024.
Na pismenom delu ispita iz Razvoja softvera u ispitnom roku Jan1/2024 ostvareni su sledeći rezultati:
Indeks Ime i prezime Proj.Zad Teo Pism. Uk. Grupa ------------------------------------------------------------------- 70/2020 Kandić Igor 40 22 14 36 76 32/2020 Jovanović Mileta 32 20 15 35 67 357/2020 Mitrović Jelena 26 19 16 35 61 1 73/2020 Stojadinović Bogdan 37 21 13 34 71 163/2019 Prodan Veljko 39 20 14 34 73 2 80/2020 Vujačić Vladeta 35 19 15 34 69 3 373/2020 Veličković Bojan 35 17 16 33 68 4 271/2020 Marić Đorđe 36 21 11 32 68 38/2020 Stanković Luka 29 20 12 32 61 1 150/2019 Labović Aleksandra 31 19 13 32 63 170/2019 Veličković Ana 26 16 15 31 57 2 34/2020 Cucić Maša 36 18 12 30 66 65/2019 Vranić Dimitrije 39 17 13 30 69 98/2020 Živković David 35 16 14 30 65 3 200/2020 Cvijić Lazar 36 15 15 30 66 171/2020 Stanković Matija 35 18 11 29 64 160/2019 Milenković Maja 39 17 12 29 68 64/2020 Kužet Milica 32 15 13 28 60 4 18/2020 Puzić Mladen 40 23 4 27 67 1 169/2020 Arambašić Luka 34 16 11 27 61 152/2019 Pajić Igor 31 20 6 26 57 63/2020 Ignjatović Petra 25 16 10 26 51 2 187/2020 Jevtić Stefan 35 15 11 26 61 3 197/2019 Vučković Ivana 26 14 12 26 52 4 2/2020 Grbić Branko 40 20 5 25 65 120/2020 Mlađenović Anđela 32 13 12 25 57 79/2020 Radosavljević Marko 36 21 3 24 60 25/2020 Jevtić Julijana 37 16 8 24 61 1 95/2018 Delić Nikola 34 13 11 24 58 350/2020 Mitrović Stefan 37 13 11 24 61 2 131/2020 Petrović Marko 37 22 0 22 59 180/2019 Parandilović Pavle 31 17 5 22 53 336/2018 Jovanović Filip 35 17 4 21 56 120/2019 Vukotić Luka 32 15 6 21 53 354/2019 Majstorović Nikola 37 20 0 20 57 3 405/2021 Milanović Jovan 29 15 5 20 49 4 168/2018 Rangl Andrija 36 14 6 20 56 356/2022 Knežević Ana 34 13 7 20 54 ------------------------------------------------------------------- 238/2019 Rančić Luna 34 10 14 24 58 224/2019 Dačković Lazar 30 11 12 23 53 255/2019 Aksentijević Đorđe 27 7 16 23 50 227/2017 Jovanović Anita 27 10 12 22 49 143/2019 Čitlučanin Iva 29 10 12 22 51 66/2019 Stefanović Vuk 30 9 13 22 52 218/2019 Bura Luka 32 10 11 21 53 352/2020 Popović Stevan 35 9 12 21 56 139/2020 Mladenović Aleksandar 35 9 11 20 55 69/2019 Stojanović Nikola 31 10 9 19 50 391/2021 Stankov Minja 36 8 11 19 55 81/2019 Nikić Viktor 30 18 0 18 48 73/2019 Pešić Relja 32 12 6 18 50 287/2019 Dušanić Pavle 32 12 6 18 50 325/2019 Mirčić Dušan 29 7 10 17 46 43/2020 Nedeljković Emilija 36 7 9 16 52 117/2018 Jakovljević Mila 40 7 9 16 56 147/2018 Stajić Anđela 26 5 7 12 38 176/2018 Kozoderović Aleksa 40 11 0 11 51 193/2018 Maksimović Jelena 26 2 8 10 36 241/2019 Todorović Todor 37 9 0 9 46 162/2020 Ponjavić Pavle 34 8 0 8 42 88/2017 Janković Ognjen 32 0 8 8 40 399/2021 Strugar Veljko 37 7 0 7 44 179/2017 Jokanović Uroš 32 4 0 4 36 137/2020 Baranin Tamara 32 1 3 4 36
Usmeni deo ispita će se održati u učionici SN151 prema sledećem rasporedu:
- grupa 1 - utorak 6.2. 10:00
- grupa 2 - utorak 6.2. 10:40
- grupa 3 - sreda 7.2. 10:00
- grupa 4 - sreda 7.2. 10:40
Mole se studenti da se što pre izjasne ako žele da usmeni deo ispita odlože za naredni ispitni rok.
15.1.2024.
Usmeni deo ispita iz RS i URBP je obavezan. Može da se prenese u naredni vezani ispitni rok (jan1 i jan2; jun1 i jun2; sep1 i sep2), a samo izuzetno i u prvi naredni ispitni rok (jan2 u jun1; jun2 u sep1).
Format pismenog dela ispita se ne menja. Pismeni deo ispita ne može da se podeli na dva dela.
[RS]9.1.2024.
Odbrane projekata iz Razvoja softvera će se održavati u sali SN225, po ranije ustanovljenom rasporedu.
2.10.2023.
Predavanja i vežbe iz predmeta 'Razvoj softvera' i 'Uvod u relacione baze podataka' na osnovnim studijama počinju od 2. oktobra i biće držani prema rasporedu časova.
Predavanja i vežbe iz predmeta 'Informacioni sistemi' na master studijama počinju od 16. oktobra i biće držani prema rasporedu časova.
Predmet 'Alati za razvoj softvera' će držati prof. Ivan Čukić.
27.9.2023.
Svi do sada odlagani usmeni delovi ispita iz PBP, RS, URBP i IS će se održati u četvrtak 28.9. u 10 sati u objektu SN. Za studente koji se ne pojave na ispitu, a nisu se eksplicitno izjasnili da prihvataju ocenu bez usmenog dela ispita i dobili potvrdu nastavnika da je primio to izjašnjenje, biće evidentirano da su odustali od ispita.
24.9.2023.
Preostali usmeni delovi ispita će se održati u utorak 26.9. u objektu SN.
Ispiti iz RS, URBP i IS će početi u 9 sati, a ispit iz PBP će početi u 10 sati.
Studenti koji već imaju zakazane druge ispite u tom terminu se mole da se jave nastavniku imejlom radi dogovora.
22.9.2023.
Preostali usmeni delovi ispita iz RS, URBP, IS i PBP će se održati u utorak u prepodnevnim satima u objektu SN. Ispit će početi od 9 a tačan raspored po predmetima će biti objavljen nakon objavljivanja rezultata iz Projektovanja baza podataka (verovatno sutra).
Studenti koji već imaju zakazane druge ispite u tom terminu se mole da se jave nastavniku imejlom radi dogovora.
21.9.2023.
Usmeni deo ispita iz RS i URBP se odlaže za narednu nedelju. Obaveštenje o novom terminu ispita će biti istaknuto naknadno.
19.9.2023.
Usmeni deo ispita iz RS i URBP održaće se u četvrtak 21.9. sa početkom u 10 sati, u objektu SN.
[RS]14.9.2023.
Na pismenom delu ispita iz Razvoja softvera u ispitnom roku Sep1/2023 ostvareni su sledeći rezultati:
Indeks Ime i prezime Proj.Zad Teo Pism. Uk. +v.u. ------------------------------------------------------------------- 215/2018 Markov Nikola 35 16 17 33 68 (70) 268/2018 Katančević Srđan 35 16 17 33 68 (70) 197/2018 Milošević Nikola 40 17 14 31 71 (70) 059/2019 Damnjanović Anđela 38 15 14 29 67 (70) 089/2018 Nikolić Milica 27 13 16 29 56 (61) 271/2018 Kostadinović Milica 34 15 14 29 63 (68) 069/2016 Iković Svetozar 25 17 10 27 52 (55) 100/2019 Stevanović Emilija 39 11 16 27 66 (70) 194/2018 Škrijelj Ermin 35 13 14 27 62 (67) 370/2020 Citcauan Andreea-Catalina 39 11 15 26 65 (70) 107/2018 Đalović Lidija 27 11 15 26 53 (68) 144/2018 Kučinar Veljko 38 15 9 24 62 (65) 425/2019 Ljubisavljević Uroš 37 14 8 22 59 (62) ------------------------------------------------------------------- 261/2017 Jevtimijević Tamara 29 9 15 24 53 usl. 117/2018 Jakovljević Mila 40 8 11 19 59 usl. 177/2017 Todorović Maja 32 12 7 19 51 usl. ------------------------------------------------------------------- 179/2017 Jokanović Uroš 32 13 0 13 45 065/2019 Vranić Dimitrije 39 3 10 13 52 267/2017 Lazarević Nikola 27 1 9 10 37 095/2018 Delić Nikola 34 6 0 6 40 225/2017 Zorić Darko 37 3 2 5 42 122/2018 Eremija Darija 37 2 1 3 40 088/2017 Janković Ognjen 32 2 0 2 34 241/2019 Todorović Todor 37 2 0 2 39
U koloni '+v.u.' je navedeno koliko bi studenti koji imaju pravo da polože ispit bez usmenog dela ispita imali poena u tom slučaju (pročitati).
Tri koleginice su uslovno pozvane na usmeni deo ispita.
Mole se studenti da se do subote 16.9. u 12 sati izjasne imejlom ako planiraju da upišu ocenu bez usmenog dela ispita.
Usmeni deo ispita se planira za sredinu naredne nedelje, verovatno sreda ili četvrtak (20-21.9.) prepodne.
[RS]26.6.2023.
Na pismenom delu ispita iz Razvoja softvera u ispitnom roku Jun1/2023 ostvareni su sledeći rezultati:
Indeks Ime i prezime Proj.Zad Teo Pism. Uk. +v.u. Grupa --------------------------------------------------------------------- 104/2019 Belaković Nikola 39 18 19 37 76 (70) 69/2017 Rumenić Jovan 28 15 19 34 62 (68) 53/2019 Milošević Katarina 29 15 19 34 63 (69) 77/2019 Stojanović Ilija 36 20 12 32 68 (70) 83/2019 Obradović Milica 39 16 14 30 69 (70) 466/2018 Radić Vukašin 39 11 19 30 69 (70) 96/2019 Jovanović Vladimir 35 16 13 29 64 (68) 212/2019 Tošić Valentina 34 15 14 29 63 (68) 121/2018 Šutić Nikola 34 18 10 28 62 (65) 67/2017 Veličković Pavle 18 17 10 27 45 140/2017 Hočevar Selena 27 15 12 27 54 (58) 283/2018 Stojković Tihomir 33 16 10 26 59 (62) 79/2019 Zarić Jelena 34 13 11 24 58 (62) 201/2015 Dilparić Mladen 23 11 13 24 47 (51) ------------------------------------------------------------------- 261/2017 Jevtimijević Tamara 29 8 16 24 53 370/2020 Andreea Cat. Citcauan 39 7 17 24 63 95/2018 Delić Nikola 34 8 11 19 53 197/2018 Nikola Milošević 40 8 11 19 59 271/2018 Kostadinović Milica 34 8 10 18 52 194/2018 Škrijelj Ermin 35 8 9 17 52 107/2018 Đalović Lidija 27 5 12 17 44 425/2019 Ljubisavljević Uroš 37 12 0 12 49 15/2016 Radulović Sanja 38 3 8 11 49 179/2017 Jokanović Uroš 32 4 0 4 36 88/2017 Janković Ognjen 32 3 0 3 35 241/2019 Todorović Todor 37 1 0 1 38
U koloni '+v.u.' je navedeno koliko bi studenti koji imaju pravo da polože ispit bez usmenog dela ispita imali poena u tom slučaju (pročitati).
Mole se studenti da se do srede 28.6. izjasne imejlom ako planiraju da upišu ocenu bez usmenog dela ispita.
Usmeni deo ispita će se održati u petak 30.6. sa početkom u 10 sati, u RLAB. Alternativni termin (isključivo uz najavu imejlom) je sreda 5.7. u 10 sati, takođe u RLAB.
22.06.2023.
Zbog obaveza nastavnika oko BelBi 2023, rezultati ispita će morati da sačekaju vikend.
27.02.2023.
U sredu 01.03. u 15 sati u zbornici na St.trgu održaće se preostali usmeni ispiti, za sve predmete.
[RS]14.2.2023.
Na pismenom delu ispita iz Razvoja softvera u ispitnom roku Jan2/2023 ostvareni su sledeći rezultati:
Indeks Ime i prezime Proj.Zad Teo Pism. Uk. +v.u. Grupa --------------------------------------------------------------------- 149/2019 Savić Marko 40 19 20 39 79 (70) 7/2019 Stanojević Lazar 39 19 20 39 78 (70) 60/2019 Marković Marija 40 19 19 38 78 (70) 309/2019 Zdravković Dragana 40 19 17 36 76 (70) 127/2018 Milošević Kristina 34 20 16 36 70 (70) 363/2020 Vučić Milica 39 17 18 35 74 (70) 117/2019 Filipović Natalija 36 15 19 34 70 (70) 242/2019 Kordić Mirko 40 17 17 34 74 (70) 26/2017 Dedić Mihailo 34 20 13 33 67 (70) 25/2019 Todorović Vasilije 29 15 18 33 62 (68) 132/2018 Živković Milica 40 20 13 33 73 (70) 103/2019 Drljević Stefan 33 18 14 32 65 (70) 87/2019 Bosiljčić Andrijana 34 12 19 31 65 (70) 26/2019 Đurović Anđela 29 13 17 30 59 (65) 170/2018 Nešić Nikola 39 19 10 29 68 (70) 9/2019 Cerović Mina 38 19 10 29 67 (70) 37/2018 Stević Aleksa 37 18 10 28 65 (68) 172/2019 Pejović Nikolina 33 13 15 28 61 (66) 214/2018 Popović Ognjen 40 17 11 28 68 (70) 293/2018 Stanković Dušan 37 15 13 28 65 (69) 66/2018 Živković Tijana 37 12 16 28 65 (70) 359/2020 Mitrović Maša 39 12 15 27 66 (70) 201/2019 Urošević Aleksandar 37 17 10 27 64 (67) 113/2019 Petrović Đorđe 35 16 10 26 61 (64) 169/2018 Subotić Nikola 37 15 10 25 62 (65) 206/2017 Knežević Vladimir 38 15 10 25 63 (66) 49/2019 Lazarević Nikolina 27 11 13 24 51 (55) 59/2018 Radenković Luka 33 12 12 24 57 (61) 386/2021 Nešković Stefan 33 11 13 24 57 (61) 134/2017 Savatijević Tomislav 34 14 9 23 57 (60) 369/2020 Kuburović Nikola 37 15 8 23 60 (63) --------------------------------------------------------------------- 69/2016 Iković Svetozar 25 18 0 18 43 96/2019 Jovanović Vladimir 35 14 3 17 52 67/2017 Veličković Pavle 18 14 3 17 35 261/2017 Jevtimijević Tamara 29 0 17 17 46 370/2020 Citcauan Andreea Cat. 39 0 14 14 53 177/2017 Todorović Maja 32 0 13 13 45 95/2018 Delić Nikola 34 0 13 13 47 43/2017 Božović Filip 24 12 0 12 36 117/2018 Jakovljević Mila 40 0 12 12 52 271/2018 Kostadinović Milica 34 0 12 12 46 241/2019 Todorović Todor 37 0 9 9 46 144/2018 Kučinar Veljko 38 8 0 8 46 83/2019 Obradović Milica 39 0 4 4 43
U koloni '+v.u.' je navedeno koliko bi studenti koji imaju pravo da polože ispit bez usmenog dela ispita imali poena u tom slučaju (pročitati).
Mole se studenti da se do petka 17.2. izjasne ako planiraju da upišu ocenu bez usmenog dela ispita.
Usmeni deo ispita će se održati u utorak 21.2. od 10 sati, u učionici N225 u objektu SN.
[RS]27.1.2023.
Na pismenom delu ispita iz Razvoja softvera u ispitnom roku Jan1/2023 ostvareni su sledeći rezultati:
Indeks Ime i prezime Proj.Zad Teo Pism. Uk. +v.u. Grupa --------------------------------------------------------------------- 84/2018 Toroman Aleksa 40 20 19 39 79 70 247/2019 Brčin Milan 39 18 19 37 76 70 79/2018 Gojić Tadej 34 17 15 32 66 70 362/2020 Škorić Jovan 37 19 12 31 68 70 19/2019 Milićević Miloš 36 17 14 31 67 70 90/2019 Vukićević Jovan 35 16 15 31 66 70 208/2019 Ćirić Pavle 36 18 12 30 66 70 267/2018 Simić Mihailo 37 18 12 30 67 70 221/2019 Milošević Đorđe 38 18 11 29 67 70 156/2019 Simić Mileva 33 12 17 29 62 68 28/2019 Šmigić Aleksandar 40 11 18 29 69 70 122/2017 Tomić Tamara 32 16 12 28 60 64 75/2018 Keneški Zlatko 30 15 13 28 58 62 64/2018 Novaković Nikola 38 13 13 26 64 68 1/2018 Vasić Teodora 34 13 12 25 59 63 --------------------------------------------------------------------- 37/2018 Stević Aleksa 37 17 6 23 60 140/2017 Hočevar Selena 27 8 11 19 47 170/2018 Nešić Nikola 39 13 5 18 57 127/2018 Milošević Kristina 34 9 9 18 52 177/2017 Todorović Maja 32 12 5 17 49 293/2018 Stanković Dušan 37 10 7 17 54 425/2019 Ljubisavljević Uroš 37 14 0 14 51 206/2017 Knežević Vladimir 38 13 0 13 51 67/2017 Veličković Pavle 18 11 0 11 29 241/2019 Todorović Todor 37 0 0 0 37
U koloni '+v.u.' je navedeno koliko bi studenti koji imaju pravo da polože ispit bez usmenog dela ispita imali poena u tom slučaju (pročitati).
Mole se studenti da se do ponedeljka 30.1. u 12 sati izjasne ako planiraju da upišu ocenu bez usmenog dela ispita ili da odlože usmeni deo ispita za ispitni rok Jan2.
Usmeni deo ispita će se održati u sredu 1.2. sa početkom u 9:30 u učionici 840.
15.12.2022.
U subotu 17.12. u učionici BIM će biti održane nadoknade propuštenih časova i to:
- Uvod u relacione baze podataka, od 10 do 12 sati
- Razvoj softvera, od 12 do 14 sati
7.11.2022.
Prosleđujem poziv prof. Milene Vujošević-Janičić na gostujuće predavanje pod naslovom 'Web UI test automatizacija uz pomoć Seleniuma', koje će se održati 17. novembra u 10 sati u terminu predavanja iz predmeta Verifikacija softvera. Više informacija možete da pročitate na veb lokaciji predmeta.
[RS]10.10.2022.
U prvoj nedelji časovi vežbi će se održavati u samo dva termina: u četvrtak od 11-14 i u petak od 12-15, u učionicama prema rasporedu (ako ne bude promena, u četvrtaku 718 a u petak u 704). Mole se studenti koji prvi put prate kurs da izaberu termin u kome će doći.
Predavanja će se organizovati prema rasporedu.
[RS]25.9.2022.
Na pismenom delu ispita iz Razvoja softvera u ispitnom roku Sep2/2022 ostvareni su sledeći rezultati:
Indeks Ime i prezime Proj.Zad Teo Pism. Uk. +v.u. Grupa --------------------------------------------------------------------- 49/2018 Nikić Petar 40 17 20 37 77 70 307/2017 Stankov Dimitrije 36 19 13 32 68 70 78/2018 Matić Danilo 37 17 12 29 66 70 116/2017 Mitić Predrag 28 12 17 29 57 63 284/2017 Panić Nikola 23 19 9 28 51 53 243/2017 Marko Irina 32 13 14 27 59 64 239/2018 Golubović Milica 30 15 10 25 55 58 407/2016 Radulović Nevena 28 15 10 25 53 56 290/2018 Đurović Jovana 37 12 13 25 62 66 48/2016 Stojanović Aleksandra 40 11 10 21 61 64 67/2017 Veličković Pavle 18 17 3 20 38 69/2017 Rumenić Jovan 28 19 0 19 47 132/2018 Živković Milica 40 12 7 19 59 --------------------------------------------------------------------- 102/2014 Brkić Vasja 24 17 0 17 41 115/2018 Župčić Martin 35 13 3 16 51 225/2017 Zorić Darko 37 6 0 6 43 140/2017 Hočevar Selena 27 2 0 2 29
U koloni '+v.u.' je navedeno koliko bi studenti koji imaju pravo da polože ispit bez usmenog dela ispita imali poena u tom slučaju (pročitati).
Mole se studenti da se do ponedeljka 26.9. u 20 sati izjasne ako planiraju da upišu ocenu bez usmenog dela ispita.
Usmeni deo ispita je u planu za utorak i sredu (ili četvrtak) 27-29.9. u objektu SN. Tačan raspored polaganja će biti objavljen najkasnije u ponedeljak 26.9. posle 20 sati.