Prvi latex dokument

Aleksandar Kartelj mi12000 October 10, 2012

1 Uvod

Ovo su par osnovnih stvari o latexu.

1.1 Uvod 1

Ovo je revcenica koja koristi latinična slova, evo npr. ćevap. 1.1.1 Uvod 1.1

2 Razrada