Novosti i obaveštenja

RSS

[RS]Rezultati pismenog dela ispita iz Razvoja softvera19.09.2018.

Na pismenom delu ispita iz Razvoja softvera ostvareni su sledeći rezultati:

     Indeks    Ime i prezime        P.I. Zad. Teo. Pis. Ukupno Grupa
    -------------------------------------------------------------------
    315/2014   Košutić Ana           35   12   16   28   63     1
    155/2014   Veljković Katarina    25   19    7   26   51     2
    224/2015   Stanojević Đorđe      39   10   12   22   61     1
    411/2014   Jovanović Andrej      32   17    5   22   54     2
     48/2015   Šerbić Marko          30   14    7   21   51     1
    288/2014   Korać Bogdan          25   10    9   19   44     2
    135/2014   Jevtić Ivan           27   14    4   18   45     1
    -------------------------------------------------------------------
    203/2014   Dimitrijević Dragana  27    0    8    8   35 

Obaveštenje o vremenu i mestu održavanja usmenog dela ispita će biti istaknuto uskoro na istom mestu.

 

[PVEB]Rezultati pismenog dela ispita iz Programiranja za veb19.09.2018.

Na pismenom delu ispita iz Programiranja za veb ostvareni su sledeći rezultati:

      Indeks    Ime i prezime        Pred.   Pis. Ukupno 
    -----------------------------------------------------
    1142/2015   Čovilo Ognjen         38      38    76
    1093/2016   Novović Filip         32      36    68
    1040/2017   Miljaković Filip      30      33    63
     417/2015   Pantelić Đorđe        31      27    58
     471/2017   Živković Nikola       25      23    48   

Usmeni deo ispita će se održati u petak 21. septembra u 15 sati u objektu na St.trgu.

 

[PBP]Rezultati pismenog dela ispita iz Projektovanja baza podataka19.09.2018.

Na pismenom delu ispita iz Projektovanja baza podataka ostvareni su sledeći rezultati:

      Indeks    Ime i prezime        Kol.  Proj. Pis. Ukupno 
    ----------------------------------------------------------
     471/2017   Živković Nikola       15    20    26    61 

Usmeni deo ispita će se održati u petak 21. septembra u 15 sati u objektu na St.trgu.

 

[IS]Rezultati pismenog dela ispita iz Informacionih sistema07.09.2018.

Na pismenom delu ispita iz Informacionih sistema ostvareni su sledeći rezultati:

      Indeks     Ime i prezime        Kol  Pro  Pis. Ukupno Grupa
   ----------------------------------------------------------------
     1091/2017   Đorđević Rastko       11   30   39   80      1
     1057/2017   Branković Aleksandra  10   28   36   74      2
     1094/2017   Katić Nikola           6   30   30   66      1
     1108/2017   Cvijović Vojkan        9   28   26   63      2 

Usmeni deo ispita će se održati u utorak 11. septembra u učionici BIM, po sledećem rasporedu:

  • 1. grupa - utorak 11. septembar u 9:30
  • 2. grupa - utorak 11. septembar u 10:00

 

[FP]Rezultati pismenog dela ispita iz Funkcionalnog programiranja06.09.2018.

Na pismenom delu ispita iz Funkcionalnog programiranja ostvareni su sledeći rezultati:

      Indeks    Ime i prezime      Kol. Proj. Pis.   Ukupno 
   -----------------------------------------------------------
     1141/2015  Nikola Nestorović   12   15     5     32
     0418/2015  Aleksandar Muljaić  10   23    15     48 

Niko nije položio pismeni deo ispita.

 

[RS]Rezultati pismenog dela ispita iz Razvoja softvera06.09.2018.

Na pismenom delu ispita iz Razvoja softvera ostvareni su sledeći rezultati:

     Indeks    Ime i prezime        P.I. Zad. Teo. Pis. Ukupno Grupa
    -------------------------------------------------------------------
    373/2012   Marić Jovan           34   19   11   30   64      1
     39/2013   Gavrilović Pavle      37   13   15   28   65      2
     36/2014   Borozan Marina        26   11   14   25   51      1
    159/2014   Jegdić Rajko          31    6   18   24   55      2
    160/2014   Nikolić Aleksandar    30   21    2   23   53      1
    170/2014   Novaković Marija      32   14    6   20   52      2
    -------------------------------------------------------------------
    224/2015   Stanojević Đorđe      39    6   11   17   56
    310/2014   Đuričin Slavko        32   13    4   17   49
    135/2014   Jevtić Ivan           27    0   15   15   42
    288/2014   Korać Bogdan          25    0   10   10   35
     67/2015   Simić Željko          21    4    0    4   25 

Usmeni deo ispita će se održati u utorak 11. septembra u učionici BIM, po sledećem rasporedu:

  • 1. grupa - utorak 11. septembar u 9:30
  • 2. grupa - utorak 11. septembar u 10:00

 

Promena termina održavanja usmenog dela ispita04.07.2018.

Na zahtev studenata promenjeni su termini održavanja usmenog dela ispita. Ažurirani su na prethodno objavljenim obaveštenjima.

 

[PVEB]Rezultati pismenog dela ispita iz Programiranja za veb02.07.2018.

Na pismenom delu ispita iz Programiranja za veb ostvareni su sledeći rezultati:

      Indeks    Ime i prezime        Pred.   Pis. Ukupno Grupa
    ----------------------------------------------------------------
      398/2016  Špadijer Dimitrije     33     38    71     1
      165/2015  Dimić Nikola           35     31    66     2
     1127/2015  Nenadović Đuro         29     27    56     1
     1050/2017  Mijailović Anđela      32     24    56     2
      471/2017  Živković Nikola        25     21    46     1
     1071/2016  Crnobrnja Marko        32     21    53     2
      418/2015  Muljaić Aleksandar     27     17    44     1
    ----------------------------------------------------------------
     1127/2016  Đurišić Kosta          31      6    37   

Usmeni deo ispita će se održati u četvrtak 5. jula, u nekoj od učionica na IV spratu u objektu na St.trgu, po sledećem rasporedu:

  • 1. grupa - četvrtak 5. jul u 12:00
  • 2. grupa - četvrtak 5. jul u 12:40

 

[RS]Rezultati pismenog dela ispita iz Razvoja softvera02.07.2018.

Na pismenom delu ispita iz Razvoja softvera ostvareni su sledeći rezultati:

     Indeks    Ime i prezime        P.I. Zad. Teo. Pis. Ukupno Grupa
    -------------------------------------------------------------------
     13/2014   Plavšić Ognjen        37   20   16   36   73      1
     54/2015   Dimović Đorđe         34   19   16   35   69      2
     39/2013   Gavrilović Pavle      37   22   10   32   69      3
    315/2014   Košutić Ana           35   14   16   30   65      4
     66/2014   Lazarević Nikola      27   20    9   29   56      1
    145/2009   Nikolić Nikola        34   20    8   28   62      2
     57/2014   Obradović Slobodan    34   15   13   28   62      3
    261/2011   Ilić Stefan           28   21    7   28   56      4
    405/2015   Jovanović Đorđe       35   20    8   28   63      1
    151/2013   Aćimović Strahinja    29   20    7   27   56      2
    215/2014   Vranić Anastasija     35   14   12   26   61      3
    152/2014   Pilipović Dušan       31   22    3   25   56      4
    262/2014   Ivanović Tamara       37   14   10   24   61      1
    160/2014   Nikolić Aleksandar    30   22    2   24   54      2
    247/2015   Simić Petar           31    8   14   22   53      3
     68/2014   Košutić Pavle         34   17    3   20   54      4
    155/2014   Veljković Katarina    25   14    6   20   45      1
    -------------------------------------------------------------------
    348/2014   Mihajlović Sara        6   12   12   24   30
    203/2014   Dimitrijević Dragana  27    5    2    7   34 

Usmeni deo ispita će se održati u subotu 7. jula, u nekoj od učionica u objektu na St.trgu, po sledećem rasporedu:

  • 1. grupa - subota 7. jul u 9:30
  • 2. grupa - subota 7. jul u 10:10
  • 3. grupa - subota 7. jul u 10:50
  • 4. grupa - subota 7. jul u 11:30

 

[PBP]Rezultati pismenog dela ispita iz Projektovanja baza podataka01.07.2018.

Na pismenom delu ispita iz Projektovanja baza podataka ostvareni su sledeći rezultati:

      Indeks    Ime i prezime        Kol.  Proj. Pis. Ukupno 
    ----------------------------------------------------------
     1091/2017  Đorđević Rastko       23    20    37    80 

Usmeni deo ispita će se održati u četvrtak 5. jula, u 12 sati, u nekoj od učionica u objektu na St.trgu.

 

Sve novosti...