Novosti i obaveštenja

RSS

[IS]Rezultati kolokvijuma iz predmeta Informacioni sistemi29.11.2019.

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Informacioni sistemi su upisani u informacioni sistem.

 

Elektronsko izdanje knjige 'Objektno orijentisano programiranje - C++ kroz primere'5.10.2019.

Pripremljeno je i objavljeno elektronsko izdanje knjige 'Objektno orijentisano programiranje - C++ kroz primere'. Knjiga može da se preuzme da adrese:

http://www.matf.bg.ac.rs/~smalkov/razno.html.

 

[FP]Rezultati pismenog dela ispita iz Funkcionalnog programiranja (sep2)29.9.2019.

Na pismenom delu ispita iz Funkcionalnog programiranja ostvareni su sledeći rezultati:

Osnovne studije:

     Indeks   Ime i prezime        Kol. Zad. Teor. Pism.(55)  Ukupno (85)
    ---------------------------------------------------------------------
    224/2015  Đorđe Stanojević      18   60   50    55          73
    415/2016  Lazar Bojanić         18   57   41    49          67
    461/2018  Nikola Kovačević      23   55   43    49          72
    482/2017  Marija Filipović      15   53   48    50          65
    470/2018  Uroš Vučićević        16   49   27    39          55
     89/2015  Vladana Đorđević      16   48   38    43          59
    487/2018  Mladen Canović        14   46   36    41          55
    421/2016  Tijana Jevtić         17   45   38    41          58
    472/2017  Mihajlo Vićentijević  15   46   33    40          55
     83/2015  Aleksandra Jovičić    21   33   46    38          59
    172/2015  Mateja Marjanović     12   30   41    35          47
    ---------------------------------------------------------------------
     56/2015  Ivana Jordanov        14   24   12    18          32  

Master studije:

     Indeks    Ime i prezime    Pred. Zad. Teor. Pism.(45)  Ukupno (85)
    ------------------------------------------------------------------
    1091/2017  Rastko Đorđević   44    57   48     38          82
    1094/2018  Jovan Dmitrović   33    51   40     33          66
    1096/2018  Srđan Lazarević   36    49   47     35          71
    1101/2017  Filip Lazić       31    39   40     29          60
    1104/2018  Petar Mićić       36    37   38     27          63
    1112/2018  Nikola Grulović   34    36   21     21          55  

Teorijski deo ispita će se održati u ponedeljak 30. septembra u objektu u Sv.Nikole 39 sa početkom u 12 sati, verovatno u učionici N206.

 

[RS]Termin usmenog dela ispita iz Razvoja softvera28.09.2019.

Usmeni deo ispita će se održati u ponedeljak 30. septembra u objektu u Sv.Nikole 39 sa početkom u 12 sati, verovatno u učionici N206:

  • grupa 1 - sreda 25. sep. 12:00
  • grupa 2 - sreda 25. sep. 12:30
  • grupa 3 - sreda 25. sep. 13:00
  • grupa 4 - sreda 25. sep. 13:30

 

[PBP]Termin usmenog dela ispita iz Projektovanja baza podataka28.09.2019.

Usmeni deo ispita će se održati u ponedeljak 30. septembra u objektu u Sv.Nikole 39 sa početkom u 12 sati, verovatno u učionici N206:

  • grupa 1 - sreda 25. sep. 12:00
  • grupa 2 - sreda 25. sep. 12:30
  • grupa 3 - sreda 25. sep. 13:00
  • grupa 4 - sreda 25. sep. 13:30

 

[FP]Termin usmenog dela ispita iz Funkcionalnog programiranja28.09.2019.

Rezultati još nisu spremni, ali teorijski deo ispita će biti u ponedeljak 30.09. u 12 sati u objektu u SN, verovatno u učionici 206. Pratite pažljivo obaveštenja, zato što može doći do promene termina u slučaju da dođe do promene rasporeda.

 

[FP]Rezultati usmenog dela ispita iz Funkcionalnog programiranja20.09.2019.

Na usmenom (i pismenom) delu ispita iz Funkcionalnog programiranja ostvareni su sledeći rezultati:

     Indeks   Pred. Pism Usm   Ukupno Ocena
    ----------------------------------------
     171/2015  19   40     8     67     7
     215/2015  16   39    12     67     7
     316/2015  17   39    13     69     7
      85/2015  17   34    11     62     7
      71/2015  13   32     9     54     6
     289/2015  21   31    12     64     7
     427/2016  20   28    13     61     7
     435/2016  20   27    14     61     7
    1104/2017  31   22    12     65     7      

 

[RS]Rezultati pismenog dela ispita iz Razvoja softvera19.09.2019.

Na pismenom delu ispita iz Razvoja softvera ostvareni su sledeći rezultati:

     Indeks  Ime i prezime          Pred. Zad. Teo. PI. Ukupno Grupa
    -----------------------------------------------------------------
     89/2015  Vladana Đorđević         33  17  18   35   68      1
    140/2015  Petar Košanin            35  19  13   32   67      2
     19/2015  Jelena Marković          32  15  15   30   62      3
    422/2016  Dragica Anđelković       32  19  11   30   62      4
    146/2015  Dalma Beara              25  14  15   29   54      1
    330/2013  Nikola Đukić             26  10  17   27   53      2
    268/2015  Đorđe Ćurković           33  18   9   27   60      3
     80/2015  Aleksa Jovanović         30  20   6   26   56      4
     85/2015  Stefan Stanišić          32  11  14   25   57      1
    427/2016  Milena Kurtić            31  10  14   24   55      2
     99/2015  Teodora Heldrih          28  12   7   19   47      3
    -----------------------------------------------------------------
      8/2015  Katarina Rudinac         29   7  17   24   53
    335/2015  Filip Kristić            34   8  16   24   58
    151/2015  Stefan Stevović          29   8  15   23   52
     31/2015  Đorđe Vučković           25   7  16   23   48
    114/2015  Luka Kumburović          23   8  15   23   46
    482/2017  Marija Filipović         34   7  13   20   54
    195/2015  Ana Petrović             34   6  14   20   54
    160/2015  Dušan Pantelić           33   7  10   17   50
     86/2015  Linda Anđela Karakaš     30   4  11   15   45
    435/2016  Jovana Pejkić            24   4   9   13   37
    472/2018  Aleksandra Radosavljević 23   3   8   11   34
     67/2015  Željko Simić             21   7   4   11   32
    485/2018  Tijana Todorov           28   2   6    8   36
    152/2012  Natalija Kostov          22   0   4    4   26  

Usmeni deo ispita će se održati u sredu 25. septembra u objektu u Sv.Nikole 39 sa početkom u 12 sati

  • grupa 1 - sreda 25. sep. 12:00
  • grupa 2 - sreda 25. sep. 12:30
  • grupa 3 - sreda 25. sep. 13:00
  • grupa 4 - sreda 25. sep. 13:30

Zbog toga što je veći broj studenata odložio ispit za 30.9. mole se ostali da dođu u 12 sati bez obzira na grupu. Termin ispita 30.9. će biti određen nakon objavljivanja rasporeda časova.

 

[PBP]Rezultati pismenog dela ispita iz Projektovanja baza podataka19.9.2019.

Na pismenom delu ispita iz Projektovanja baza podataka ostvareni su sledeći rezultati:

      Indeks   Ime i prezime        Kol.(30) Pis.(50) Ukupno Grupa
    ---------------------------------------------------------------
     421/2016  Jevtić Tijana           22      48       70     4
     434/2016  Vračarević Aleksandar   22      45       67     1
     224/2015  Stanojević Đorđe        24      43       67     2
     133/2015  Miličević Matija        19      37       56     3
      98/2015  Jovanović Filip         28      31       59     4
     417/2015  Pantelić Đorđe          21      31       52     1
     435/2016  Pejkić Jovana           26      28       54     2
     487/2018  Canović Mladen          22      27       49     3
      71/2015  Vuković Nikola          20      25       45     4
    ---------------------------------------------------------------
     119/2015  Krčmarević Mladen       19       8       27 

Usmeni deo ispita će se održati u sredu 25. septembra u objektu u Sv.Nikole 39 sa početkom u 12 sati:

  • grupa 1 - sreda 25. sep. 12:00
  • grupa 2 - sreda 25. sep. 12:30
  • grupa 3 - sreda 25. sep. 13:00
  • grupa 4 - sreda 25. sep. 13:30

Zbog toga što je veći broj studenata odložio ispit za 30.9. mole se ostali da dođu u 12 sati bez obzira na grupu. Termin ispita 30.9. će biti određen nakon objavljivanja rasporeda časova.

 

[IS]Rezultati pismenog dela ispita iz Informacionih sistema9.9.2019.

Na pismenom delu ispita iz Informacionih sistema ostvareni su sledeći rezultati:

      Indeks    Ime i prezime   Kol. Sem. Pis. Ukupno 
    --------------------------------------------------
    1032/2017  Ilić Aleksandra   15   28   37   80
     269/2013  Poznan Uroš       14   30   28   72
    1092/2018  Borozan Marina     0   28   27   55
    1090/2018  Milović Dušan      9   27   23   59
    1112/2018  Grulović Nikola    6   20   22   48  

Usmeni ispit će se održati u sredu 18. septembra sa početkom u 9 sati u objektu na Studentskom trgu.

 

Sve novosti...