Novosti i obaveštenja

RSS

Gostujuće predavanje: Uspostavljanje Nacionalnog sistema za instant plaćanja24.12.2017.

U četvrtak 28.12.2017. u 14:00 sati u učionici DLAB, gostujući predavači na predmetu Informacioni sistemi Vladimir Popović i Danilo Šućur iz Sektora za platni sistem Narodne banke Srbije će održati predavanje na temu "Uspostavljanje Nacionalnog sistema za instant plaćanja".

Pozivaju se svi zainteresovani studenti da prisustvuju ovom aktuelnom predavanju.

 

Gostujuće predavanje: Introduction to SAP Hybris and development process21.12.2017.

U četvrtak 28.12.2017. u 15:00 sati u učionici DLAB, gostujući predavači na predmetu Informacioni sistemi Jelena Grbić i Luka Malidžan iz kompanije msgNETCONOMY će održati predavanje na temu "Introduction to SAP Hybris and development process".

Pozivaju se svi zainteresovani studenti da prisustvuju ovom veoma interesantnom predavanju.

 

Gostujuće predavanje: Poslovni sistemi: rad sa dokumentima i prilagođavanje klijentu18.12.2017.

U četvrtak 21.12.2017. u 15:00 sati u učionici DLAB, gostujući predavač na predmetu Informacioni sistemi Miloš Mladenović, Lead Software Engineer, SmithMicro Software d.o.o. će održati predavanje na temu "Poslovni sistemi: rad sa dokumentima i prilagođavanje klijentu".

Pozivaju se svi zainteresovani studenti da prisustvuju ovom veoma interesantnom predavanju.

 

Gostujuće predavanje: Google V8 - dinamički programski prevodilac za JavaScript12.12.2017.

U petak 22.12.2017. u 9:00 sati u učionici 225 u objektu u Sv.Nikole 39, gostujući predavač na predmetu Programiranje za veb Ivica Bogosavljević iz kompanije RT-RK će održati predavanje na temu "Google V8 - dinamički programski prevodilac za JavaScript".

Pozivaju se svi zainteresovani studenti da prisustvuju ovom veoma interesantnom predavanju.

 

[RS]Rezultati pismenog dela ispita iz Razvoja softvera24.09.2017.

Na pismenom delu ispita iz Razvoja softvera ostvareni su sledeći rezultati:

      Indeks    Ime i prezime       P.I. Zad. Teo. Pis. Ukupno Grupa
   ---------------------------------------------------------------------
     70/2012   Piri Anamaria         39   21   14   35   74      1
    173/2013   Radojević Milica      31   21   13   34   65      2
      7/2013   Ćirić Nevena          36   20   12   32   68      3
     62/2013   Kulezić Petar         28   18   14   32   60      4
    134/2014   Milovanović Tomislav  34   19   11   30   64      5
    129/2012   Stojčević Marko       33   19   10   29   62      6
    175/2013   Nešović Darinka       34   14   14   28   62      7
    189/2013   Miljaković Filip      39   15   13   28   67      1
     87/2013   Kominac Natalija      28   18   10   28   56      2
    167/2014   Vasiljević Bojan      40   17   10   27   67      3
    311/2013   Canović Mladen        27   16   11   27   54      4
     78/2014   Đorđević Rastko       41   11   14   25   66      5
    165/2015   Dimić Nikola          35   13   10   23   58      6
     36/2012   Ilić Aleksandra       36   13   10   23   59      7
    126/2014   Lazarević Srđan       20   16    7   23   43      1
     36/2014   Borozan Marina        25   10   13   23   48      2
    196/2014   Radovanović Tatjana   35   10   12   22   57      3
    149/2013   Živković Nikola       34   13    6   19   53      4
      8/2013   Ivković Jelena        30   13    6   19   49      5
    109/2013   Grujić Željko         30   12    7   19   49      6
     57/2014   Obradović Slobodan    29   10    8   18   47      7
    411/2013   Tešić Nebojša         31    8   10   18   49      1
   ---------------------------------------------------------------------
    308/2012   Marić Stefan          28    6   13   19   47
    262/2014   Ivanović Tamara       29    7   10   17   46
     44/2014   Nedić Ivan            35   10    5   15   50
    131/2011   Kovačević Milan       32    7    7   14   46
    124/2011   Kovačević Milica      26   14    0   14   40
     39/2013   Gavrilović Pavle      37   12    0   12   49
    342/2013   Stojević Nikola       32    0   11   11   43
    113/2013   Simović Jelena        33    0    6    6   39
    409/2013   Grulović Nikola       35    3    2    5   40
    203/2014   Dimitrijević Dragana  28    2    0    2   30
    160/2014   Nikolić Aleksandar    27    1    0    1   28
    120/2013   Zorić Aleksandar      34    0    0    0   34 

Usmeni deo ispita će se održati u sredu 27. septembra u nekoj od učionica na IV spratu (verovatno 704), po sledećem rasporedu:

  • 1. grupa - sreda 27. septembar u 15:00
  • 2. grupa - sreda 27. septembar u 15:25
  • 3. grupa - sreda 27. septembar u 15:50
  • 4. grupa - sreda 27. septembar u 16:15
  • 5. grupa - sreda 27. septembar u 16:40
  • 6. grupa - sreda 27. septembar u 17:05
  • 7. grupa - sreda 27. septembar u 17:30

 

[PVEB]Rezultati pismenog dela ispita iz Programiranja za veb16.09.2017.

Na pismenom delu ispita iz Programiranja za veb ostvareni su sledeći rezultati:

     Indeks    Ime i prezime         P.I. Pis. Ukupno Grupa
   ---------------------------------------------------------------------
    1085/2016  Mićović Nemanja       35   42    77      1
    1079/2016  Kovačević Aleksandra  32   39    71      2
    1092/2015  Lazić Nenad           30   33    63      3
    1078/2015  Ranković Marko        27   32    59      1
     403/2015  Stanković Marko       29   32    61      2
    1088/2016  Dimić Čedomir         30   31    61      3
    1103/2016  Zarić Stefan          27   31    58      1
    1027/2016  Aćimović Ljubica      26   30    56      2
    1097/2015  Ćurković Aleksandar   29   28    57      3
    1095/2015  Radojević Milomir     32   22    54      1  

Usmeni deo ispita će se održati u petak 22. septembra u nekoj od učionica na IV spratu, po sledećem rasporedu:

  • 1. grupa - petak 22. septembar u 14:00
  • 2. grupa - petak 22. septembar u 14:40
  • 3. grupa - petak 22. septembar u 15:20

 

[IS]Rezultati pismenog dela ispita iz Informacionih sistema12.09.2017.

Na pismenom delu ispita iz Informacionih sistema ostvareni su sledeći rezultati:

     Indeks    Ime i prezime           Kol.  Proj. Pis. Ukupno 
   ------------------------------------------------------------
    1103/2016  Stefan Zarić             12    14    26    52
    1102/2016  Stefan Maksimović        15    17    18    50   

Usmeni deo ispita će se održati u sredu 27. septembra u 15 sati u nekoj od učionica na IV spratu (verovatno 704).

 

[FP]Rezultati pismenog dela ispita iz Funkcionalnog programiranja11.09.2017.

Na pismenom delu ispita iz Funkcionalnog programiranja ostvareni su sledeći rezultati:

      Indeks   Ime i prezime      Kol.  Pro.   Pis.   Ukupno
   -----------------------------------------------------------
    1093/2016  Filip Novović       17    25     25      67
    1081/2016  Streten Kovačević   16    21     21      58
   -----------------------------------------------------------
    1064/2015  Saša Bukurov         9    25     13      47
    1034/2015  Tijana Jakovljević  14    21     13      48
    1141/2015  Nikola Nestorović    8    15     11      34
    1070/2015  Ljubica Peleksić    16    18      7      41 

Usmeni deo ispita će se održati u petak 22. septembra u 14 sati u nekoj od učionica na IV spratu.

 

[RS]Rezultati pismenog dela ispita iz Razvoja softvera11.09.2017.

Na pismenom delu ispita iz Razvoja softvera ostvareni su sledeći rezultati:

      Indeks    Ime i prezime       P.I. Zad. Teo. Pis. Ukupno Grupa
   ---------------------------------------------------------------------
     55/2013    Simić Nikola         38   21   15   36   74      1
    377/2014    Antić Nemanja        39   18   12   30   69      2
    141/2014    Đuričić Suzana       37   20    9   29   66      3
    163/2010    Jovičić Sofija       34   19    7   26   60      4
    132/2014    Tanović Marijana     36   18    9   27   63      5
    344/2013    Mandić Bojana        36   17   10   27   63      1
    272/2014    Vukić Nenad          32   12   14   26   58      2
     22/2013    Mijailović Anđela    34   14   11   25   59      3
     64/2014    Bokić Dejan          40   14   10   24   64      4
    234/2014    Dmitrović Jovan      39   15    7   22   61      5
    411/2013    Tešić Nebojša        31   17    5   22   53      1
    129/2012    Stojčević Marko      33   18    3   21   54      2
     67/2014    Mladenović Vido      20   16    5   21   41      3
    199/2014    Mijailović Marija    34   16    4   20   54      4
     80/2013    Grujić Stanko        31   13    7   20   51      5
     62/2013    Kulezić Petar        28    9   12   21   49      1
   ---------------------------------------------------------------------
     87/2013    Kominac Natalija     28   10    6   16   44
    175/2013    Nešović Darinka      34   15    1   16   50
    149/2013    Živković Nikola      34   12    3   15   49
    109/2013    Grujić Željko        30   10    4   14   44
    262/2014    Ivanović Tamara      29    4    7   11   40
    311/2013    Canović Mladen       27    8    0    8   35  

Usmeni deo ispita će se održati u ponedeljak 18. septembra u nekoj od učionica na IV spratu (verovatno 704), po sledećem rasporedu:

  • 1. grupa - ponedeljak 18. septembar u 10:00
  • 2. grupa - ponedeljak 18. septembar u 10:25
  • 3. grupa - ponedeljak 18. septembar u 10:50
  • 4. grupa - ponedeljak 18. septembar u 11:15
  • 5. grupa - ponedeljak 18. septembar u 11:40

 

[RS]Rezultati pismenog dela ispita iz Razvoja softvera04.07.2017.

Na pismenom delu ispita iz Razvoja softvera ostvareni su sledeći rezultati:

      Indeks    Ime i prezime         P.I. Zad. Teo. Pis. Ukupno Grupa
   ---------------------------------------------------------------------
     42/2014    Kovačević Milana       45   22   18   40   85      1
     79/2014    Dimitrijević Nikola    44   21   18   39   83      2
     28/2013    Parović Marinela       38   21   17   38   76      3
    207/2014    Stanojević Strahinja   42   22   15   37   79      4
    398/2016    Špadijer Dimitrije     36   20   17   37   73      5
     31/2014    Ristović Ivan          43   22   14   36   79      6
    302/2014    Kovačević Nikola       39   22   13   35   74      1
     55/2013    Simić Nikola           38   19   15   34   72      2
    164/2014    Živanović Luka         39   22    9   31   70      3
    287/2014    Bogdanović Nadežda     37   17   14   31   68      4
     65/2014    Lazić Filip            37   19    9   28   65      5
     66/2013    Dukanac Milena         37   14   14   28   65      6
     37/2013    Lončarević Miloš       36   14   13   27   63      1
    101/2013    Milojević Strahinja    34   12   13   25   59      2
     64/2014    Bokić Dejan            40   16    8   24   64      3
    417/2015    Pantelić Đorđe         38   12    8   20   58      4
    120/2013    Zorić Aleksandar       34   19    0   19   53      5
    163/2010    Jovičić Sofija         34   13    5   18   52      6
   ---------------------------------------------------------------------
    272/2014    Vukić Nenad            32    6   12   18   50
     36/2012    Ilić Aleksandra        36    5   12   17   53
     44/2014    Nedić Ivan             35    6   11   17   52
     57/2014    Obradović Slobodan     29    6   11   17   46
    411/2013    Tešić Nebojša          31   14    2   16   47
    149/2013    Živković Nikola        34   10    5   15   49
     62/2013    Kulezić Petar          28   12    2   14   42
    173/2013    Radojević Milica       31    3   11   14   45
    132/2014    Tanović Marijana       36    0   11   11   47
    175/2013    Nešović Darinka        34    8    3   11   45
    262/2014    Ivanović Tamara        29    1   10   11   40
    131/2011    Kovačević Milan        32    9    0    9   41
    344/2013    Mandić Bojana          36    8    0    8   44
    196/2014    Radovanović Tatjana    35    4    3    7   42
    141/2014    Đuričić Suzana         37    5    0    5   42
      8/2013    Ivković Jelena         30    0    5    5   35
     70/2012    Piri Anamaria          39    0    2    2   41
    411/2015    Čolić Aleksandar       26    2    0    2   28 

Usmeni deo ispita će se održati u ponedeljak 10. jula u nekoj od učionica na IV spratu, po sledećem rasporedu:

  • 1. grupa - ponedeljak 10. jul u 12:00
  • 2. grupa - ponedeljak 10. jul u 12:25
  • 3. grupa - ponedeljak 10. jul u 12:50
  • 4. grupa - ponedeljak 10. jul u 13:15
  • 5. grupa - ponedeljak 10. jul u 13:40
  • 6. grupa - ponedeljak 10. jul u 14:05

 

Sve novosti...